BIU-LADY43 - Scanning Laser 20 Rio

0% of 100
1 599,00 zł
1 300,00 zł (netto)
Wysyłka: do 7 dni

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące produktu lub chcesz negocjować cenę skorzystaj z poniższego formularza.

Laser do usuwania włosów, działa poprzez wysyłanie promienia lasera do cebulki włosa z dostatecznie efektywną siłą aby ją usunąć wraz z korzeniem, ale jednocześnie tak bezpieczną aby nie narażać skóry. Proces ten nazywany jest fototermolizą.
Urządzenie nie wykorzystuje żadnych chemicznych związków ani nie odczuwa się bolesnego mrowienia.
Będziesz zachwycona jak łatwe jest używanie laser x20.
Teraz, możesz czerpać korzyści z całkowitego pozbycia się niechcianego owłosienia, bez częstych wizyt w salonach kosmetycznych i drogich zabiegów.
Wykorzystanie najnowszej technologii laserowej pozwala na zabicie korzenia włosa, co wpływa na jego permanentną redukcję.

Trzy tryby leczenia, poddawanie usuwaniu pojedynczych włosów, lub skanowanie nawet 20 włosów w klika sekund. Idealny do usuwania włosów na nogach, ramionach, okolic bikini i pach oraz włosów na twarzy. Zatwierdzony do użytku domowego. Nie jest zalecany dla osób z ciemną karnacją oraz jasnymi lub siwymi włosami – może powodować komplikacje.

Usuwa jednocześnie 20 włosów, nadaje się do:
  • twarzy
  • nóg
  • rąk
  • pach
  • bikini
  • pleców
  • klatki piersiowej
Prosty i bezpieczny w użyciu, 5-cio stopniowa regulacja mocy lasera, wielopoziomowy system zabezpieczeń: kluczyk, kod bezpieczeństwa, wyłącznik czasowy, czujniki dotykowe skóry, czujnik termiczny, zabieg jest skuteczny i bezbolesny, nie wymaga stosowania okularów ochronnych. Do zestawu dołączona jest instruktażowa płyta DVD w języku polskim.

art. BIU-LADY43
Więcej informacji
Jednostka szt.
Czas dostawy (w dniach) 7
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scanning Laser 20 Rio
Twoja ocena