Kim jesteśmy
Wyszukiwarka
Biuletyn
Kontakt / Dane firmy
Nagrody i wyróżnienia

Kim jesteśmy ?


MAG-LAMP.PL jest internetowym sklepem wysyłkowym zawierającym wyselekcjonowaną dla Państwa częścią asortymentu sklepu wysyłkowego Multisort.pl. Sklep wysyłkowy Multisort.pl rozpoczął swoją działalność w listopadzie 2005 roku.
W 2008 roku zostaliśmy docenieni przez portal Money.pl i tygodnik Wprost - w kategorii sklepów wielobranżowych zajęliśmy zaszczytne 1 miejsce. W 2009 roku jako laureat tego samego rankingu zajęliśmy 6 miejsce. W związku z dynamicznym rozwojem, aby zapewnić nadal wysoką jakość obsługi naszych Klientów, od 1.02.2010r. zmieniliśmy osobowość prawną firmy i siedzibę sklepu, aktualne dane to: Sara Wernau Sp. z o.o., ul. Milionowa 21, 93-105 Łódź, NIP: 729-11-98-179.
W celu ułatwienia kompletowania zamówień stworzyliśmy sieć sklepów branżowych, których ważnym elementem jest MAG-LAMP.PL grupujący i prezentujący artykuły z branży optycznej pogrupowane w czytelne działy.

Pełna oferta Multisortu przedstawiona jest na stronie www.multisort.pl. Dajemy Ci możliwość dokonywania zakupów w sposób wygodny i przyjemny. To my docieramy do Ciebie ze swoją ofertą, którą staramy się wciąż ulepszać i dostosowywać do rosnących wymagań naszych klientów. Proponujemy wiele dogodnych form składania zamówień: zakupy w sklepie internetowym, zamówienie telefoniczne, pocztowe czy poprzez faks lub e-mail. Oferowany przez nas asortyment jest propozycją różnorodną i obszerną, dlatego jesteśmy przekonani, że w tej ofercie każdy znajdzie coś interesującego. Wszystkim klientom dziękujemy za korzystanie z naszych usług i zapraszamy do częstych odwiedzin w naszym sklepie. Przypominamy również, że czekamy na Twoje uwagi i opinie, będące niezwykle pomocne w podnoszeniu efektywności naszej pracy.

 

Do góry

Wyszukiwarka


<BIU-LADY.PL Tu możesz poznać szczegóły naszej oferty i złożyć zamówienie na interesujące Cię artykuły. Prosta i czytelna w obsłudze strona sklepu sprawia, że zakupy stają się prawdziwą przyjemnością – w domowym zaciszu możesz przejrzeć setki dokładnie opisanych, pogrupowanych w przejrzysty sposób i opatrzonych zdjęciami produktów.

Wyszukiwarka w sklepie MAG-LAMP.PL jest narzędziem, ułatwiającym odnalezienie poszukiwanych artykułów w bazie ponad 7 000 produktów. W celu ich wyszukania należy wpisać część lub całość symbolu MAG-LAMP.PL, określenie słowne, potoczną nazwę, symbol producenta, parametry, opisy lub inne określenia, które kojarzą się z danym produktem i kliknąć przycisk "Szukaj". Jako wynik poszukiwań pojawi się lista artykułów, zamienników i podgrup, spełniających wskazane parametry.
Aby ułatwić znajdowanie artykułów w bazie, wyszukiwarka posiada funkcję PlusMinus. Polega ona na możliwości dodawania lub wykluczania słów z wyników wyszukiwania. Należy dodać znaki plus (+) lub minus (-) w celu sprecyzowania wyszukiwania. Znak plus (+), wpisany bezpośrednio przed słowem oznacza, że słowo to musi znajdować się w wyniku wyszukiwania, umieszczony zaś bezpośrednio przed słowem znak minus (-) oznacza, że wyniki wyszukiwania zawierające to słowo wykluczamy.

Do góry

 

Biuletyn


Jeśli chcesz na bieżąco obserwować zmiany w ofercie sklepu BIU-LADY.PL, zapraszamy do zamówienia naszego elektronicznego biuletynu. Aby otrzymywać go regularnie wystarczy jedynie zaznaczyć odpowiednie pole podczas składania zamówienia. Będziemy Cię informować o promocjach, wyprzedażach, rekomendować najciekawsze artykuły i opisywać nowości. Dzięki prenumeracie biuletynu będziesz poinformowany najpełniej i najszybciej.

Do góry

 

I miejsce w rankingu portalu Money.pl i tygodnika Wprost '2008' w kategorii sklepów wielobranżowych!

 

Nr 1 w Rankingu sklepów internetowych Money.pl i Wprost '2008
Z dumą i radością informujemy, że dziennikarze portalu Money.pl i tygodnika Wprost przyznali nam zaszczytne pierwsze miejsce w kategorii sklepy wielobranżowe. To prestiżowe wyróżnienie traktujemy jako wyzwanie do jeszcze bardziej wytężonej pracy, która już wkrótce zaowocuje nowymi funkcjonalnościami naszego sklepu internetowego.

Jednocześnie chcemy zapewnić, że nadal będziemy dokładali wszelkich starań aby oferta Multisortu nadal sie rozwijała, a obsługa Klientów pozostawała bez zastrzeżeń.

Wszystko co robimy, robimy z myślą o Państwa satysfakcji z zakupów i zadowoleniu ...i tak pozostanie.

 

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół Multisort.pl

 

6 miejsce w rankingu portalu Money.pl i tygodnika Wprost '2009' w kategorii sklepów wielobranżowych!

 

Dziękujemy za ponowne docenienie naszych wysiłków i umieszczenie nas wśród laureatów prestiżowego rankingu dziennikarzy portalu Money.pl i tygodnika Wprost w kategorii sklepy wielobranżowe. Zmobilizowani tym wyróżnieniem intensywnie pracujemy nad wprowadzeniem do naszego sklepu kolejnych udogodnień i rozszerzaniem oferty w kierunkach wskazywanych nam przez naszych Klientów.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół Multisort.pl

Do góry